Novinky

02.09.2019 18:09

Výsledky XII. ročníku Kelečského turnaje jsou online. Nalézt je můžete v sekci Turnaje -> XII. ročník Kelečského turnaje

31.07.2019 21:41

Další ročník turnaje čtyřčlenných družstev pořádaný naším oddílem je tady! Tentokrát bude probíhat pouze týden, a to v termínu od pondělí 26. srpna 2019 do neděle 1. září 2019, proto doporučujeme zarezervovat si termín zavčas. Těšíme se opět po roce na Vaši návštěvu! :)

Propozice a další informace naleznete v sekci "turnaje".

10.05.2019 08:59

Velmi úspěšnou sezónu zaznamenal tým A, který se po dva a dvaceti náročných kolech v soutěži probojoval až na vrcholnou příčku, tedy poprvé v historii vyhrál celou soutěž. Přestože se několikrát dostalo družstvo do úskalí a těsně prohrálo se svými protivníky, náskok čtyř bodů jim zajistil prvenství a otevřel tak bránu do jihomoravské divize. Pro tentokrát Kelečští kuželkáři tuto šanci nevyužijí a zůstanou i nadále v krajském přeboru zlínského kraje. Uvidíme, zda alespoň obhájí post z uplynulé sezóny.
Možnost nahlédnout do zpravodajů a ukázat cestu našich hráčů máte na stránkách KKSZ nebo na www.kuzelky.com

04.05.2018 10:51

Další (v pořadí již čtvrtý) ročník Kelečské amatérské ligy v kuželkách je minulostí. Letos ale nastala změna na stupínkách vítězů, kdy nový přesto nejzkušenější tým usedl na první příčku naší tabulky. Vítězem se tedy stalo družstvo Orel Hranice. Skalička tak svůj třetí titul nezískala, naopak sezónu zakončila na druhém místě. Z bronzu, o který byl boj největší, se radovala sestava Ohnivého dechu. Mírně zklamaní Hasiči se museli nakonec spokojit se čtvrtou pozicí. K mírnému propadu oproti minulým létům došlo u Doliny a výpravě ze Zámrsk, kteří se museli smířit s pátým a šestým umístěním a za nimi následovaly manšafty Kolečkovic a Kladerub. Střelcům se letos moc nepoštěstilo, jelikož za celou dobu uhráli pouze dvě vítězství, což stačilo až na poslední místo.
Uvidíme, zdali se jim po letních měsících podaří prolomit nešťastnou šňůru.

16.03.2018 23:54

O vítězi je rozhodnuto již několik kol, dá se dokonce říct, že o stříbrném umístění taky. Stále však zbývá třetí pozice, na niž si již několik týdnů hoví Ohnivý dech. Na toho ale poslední utkání této sezóny čeká silný soupeř Skalička. Družstvo Hasičů, které stojí těsně pod stupínkem medailistů, bude ze sebe muset vydat zbytky sil a pokusit se probojovat na bronzovou příčku. Štěstěna v podobě Doliny jim napomohla toto kolo, kdy Doliňáci přehráli Zámrsky se značným rozdílem. Zámršťákům to akorát zajistilo pokles na pátou pozici a zároveň tak mohli zavrhnout možnost dostat se mezi první tři týmy. Hasiči si naopak pomohli kanárem, kterého udělili Kladerubám. Skalička jakožto tým horní části tabulky naopak měla trable s posledními Střelci, přesto se jí nakonec podařilo vyhrát s odřenýma ušima.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

KUŽELNA KELČ Kelč 224, 756 43
(vedle fotbalového hřiště)
kuzelnakelc@email.cz